Kampioenen

Heren Frans Gettemans 425 6555 km
Dames Carine Kerckaert 425 5880 km
Midweek Ria Vandenberghe 25 ritten
ODO totaal Viviane Vanderwal 8639 km
ODO club Redgy Dieusaert 6842 km
Neofiet John Van Ham 270

Kampioenen

Heren Frank Debacker 390 6538 km
Dames Carine Kerckaert 380 5253 km
Midweek AdelinDe Caboter 375 23 ritten
ODO totaal Giovanni Vanmassenhove 9644 km
ODO club Redgy Dieusaert 5955 km
Neofiet ? ?

Kampioenen

Heren Frans Gettemans 365 7378 km
Dames Carine Kerkaert 365 5088 km
Midweek Geert Vanmassenhove 180 24 ritten
ODO totaal Giovanni Vanmassenhove 9817 km
ODO club Redgy Dieusaert 6049 km
Neofiet Patrick De Jonghe 265

Kampioenen

Heren Redgy Dieusaert 390 6936 km
Dames Carine Coenye 330 5664 km
Midweek Carine Kerckaert 320 23 ritten
ODO totaal Luk Van Canneyt 9520 km
ODO club Kramers Bruno 5915 km
Tijdrit Gettemans Frans
Neofiet Hekelsom Kris 320

Kampioenen

Heren Luk Van Canneyt 490 9105 km
Dames Ria Vandenberghe 495 5366 km
Midweek Carine Coenye 385 25 ritten
ODO Giovanni Vanmassenhove 8057 km
Beschermde ritten Ivan Schamp 17 ritten
Tijdrit Viviane Vanderwal
Neofiet Redgy Dieusaert 415

Laureaten

Platina Luk Van Canneyt
Gilbert Gevaert
Vanmassenhove Giovanni
Goud Coenye Carine
Coenye Carine
Cooleman Jacky
De Caboter Adelin
Dieusaert Redgy
Hoornaert Glenn
Jonckheere Agnes
Kerkaert Carine
Kramers Bruno
Labeke Ronny
Moyaert Gilbert
Pattyn Serge
Peel Wilfried
Qualy Yves
Ramakers Oréanda
Schamp Ivan
Stragier Johan
Vandenberghe Ria
Vanderwal Viviane
Vanhaeren Marie-Jeanne
Verkempynck Julien
Vlaemynck Yves
Zilver Claesens Peter
Debaedts Nick
Gunst Mireille
Stocks Franz
Van Raepenbusch Johan
Van Uden Karine
Van Vlierberghe Peter
Vanmassenhove Geert
Brons Brouhon Alphonse
Debaedts Jean-Pol
Dewulf Peter
Lapeire Frank
Luyssen Patrick
Mouton Christophe
Van Belle Christophe
Van de Velde Luc
Van Moeffaert Jef
Vanovenberghe Daniel
Vansielegem Dirk

Kampioenen

Heren Julien Verkempynck 480 6321 km
Dames Ria Vandenberghe 375 5065 km
Midweek Giovanni Vanmassenhove 335 22 ritten
ODO Luk Van Canneyt 8642 km
Beschermde ritten Stephan Ampe 10 ritten
Tijdrit Yves Qualy
Neofiet Stephan Ampe 430

Laureaten

Platina Luk Van Canneyt
Franz Stocks
Goud Stephan Ampe
Carinne Coenye
Jacky Cooleman
Gilbert Gevaert
Mireille Gunst
Agnes Jonckheere
Bruno Kramers
Ronny Labeke
Christophe Mouton
Serge Pattyn
Wilfried Peel
Yves Qualy
Ivan Schamp
Johan Stragier
Peter Van Vlierberghe
Ria Vandenberghe
Vanderwal Viviane
Giovanni Vanmassenhove
Julien Verkempinck
Yves Vlaemynck
Zilver Curd Debacker
Patrick Luyssen
Gilbert Moyaert
Geert Vanmassenhove
Brons Peter Claesens
Jean-Pol Debaedts
Nick Debaedts
Wendy Demarest
Stefaan Martinsen
Maria Minne
Marie-Jeanne Vanhaeren
Daniel Vanovenberghe
Jan Welvaert
Sponsors
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
  • Sponsor
Keizers en keizerinnen
Eldeves Jozef 1984-1990
Jacqueline Cyx 1992-1994 en 1996-1999
Charles Velle 1992-1994
Victor Devos BWB 1994-1996
Viviane Vanderwal 2000-2004
Ria Vandenberghe 2005-2010
Ivan Schamp 2006-2009
Carine Kerckaert 2013-2015
Erelijst kampioenen
Dames Heren
1971 - Dejonghe Norbert
1972 - Lacoere André
1973 Deblauwe Mariette Borny Albert
1974 Crombez M Maes Alex
1975 Deblauwe Mariette Bauwens Frank - Vanlerberghe Roger
1976 - Strobant Jozef
1977 Dewulf Ann -
1978 - Torreborre Roger
1979 - Rymenants Laurent
1980 - Torreborre Fernand
1981 Dehague Odette Hozee Geert
1982 Velle Christel Jonckheere Willy
1983 Coppens Marie-Louise Vandermeren Andre
1984 Dekeyser Ingrid Eldeves Jozef
1985 Cuypers Jeannine Eldeves Jozef
1986 Maes Linda - Vanderwal Vivianne Eldeves Jozef
1987 Capelier Jenny Eldeves Jozef
1988 Capelier Jenny Eldeves Jozef
1989 Maes Linda Eldeves Jozef
1990 Flamme Monique Eldeves Jozef
1991 Deblauwe Mariette Maes Fred
1992 Cyx Jacqueline Velle Charles
1993 Cyx Jacqueline Velle Charles
1994 Cyx Jacqueline Velle Charles
1995 Vanderwal Vivianne Remy Marcel
1996 Cyx Jacqueline Remy Marcel
1997 Cyx Jacqueline Huygaerts Eddy
1998 Cyx Jacqueline Velle Charles
1999 Cyx Jacqueline Velle Charles
2000 Vanderwal Vivianne Debaedts Filip
2001 Vanderwal Vivianne Demarest Jean-Claude
2002 Vanderwal Vivianne Debaedts Filip
2003 Vanderwal Vivianne Vanmassenhove Geert
2004 Vanderwal Vivianne Debaedts Nick
2005 Vandenberghe Ria Vanmassenhove Geert
2006 Vandenberghe Ria Schamp Ivan
2007 Vandenberghe Ria Schamp Ivan
2008 Vandenberghe Ria Schamp Ivan
2009 Vandenberghe Ria Schamp Ivan
2010 Vandenberghe Ria Verkempynck Julien
2011 Vandenberghe Ria Luk Van Canneyt
2012 Coenye Carine Dieusaert Redgy
2013 Kerkaert Carine Gettemans Frans
2014 Kerkaert Carine Debacker Frank
2015 Kerkaert Carine Gettemans Frans

Terug naar het klassement

Contact

Bredene
© 2012 www.wdbreduinia.be.
Levendige fietsclub, voor jong en oud, vlug en minder snel, groepstochten langs de kust en door de polders


www.xeartum.be